Morena Taraku e djeg rrjetin me të pasmet b0mbastike (FOTO)

0

Nëse shkoni në profilin e Morena Tarakut në “Instagram” do të gjeni poza shumë “hot” të saj, të cilat marrin menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Një ditë më parë, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet e veshur me të brendshme të bardha. Morena ka ekspozuar të pasmet, duke mos i lënë vend imagjinatës së fansave.

“Asgjë nuk është më seksi sesa besimi”, ka shkruar Taraku në pozën që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente të shumta.

Gjithashtu po aq sensuale, u shfaq dhe në videoklipin “Don Mo” të Ledri Vulës, që është shndërruar në ‘hit’ vere.

Be the first to comment on "Morena Taraku e djeg rrjetin me të pasmet b0mbastike (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*