Ministrja Albulena Haxhiu bëhet me vajzë / Publikohet fotoja dhe emri i vajzës

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është bërë sot me vajzë. Ajo ka lindur sot në Klinikën Gjinekologjike në QKUK. Bashkëshorti i saj Alban Krasniqi, ka publikuar një fotografi të vajzës e po ashtu ka treguar edhe emrin e saj.

“Të gëzuar dhe mëse të lumtur.Andrra erdhi në jetë!”, ka shkruar ai. Drejtori i kësaj klinike, Jakup Ismajli e ka konfirmuar këtë për Insajderin. Ai ka treguar se Haxhiu ka lindur sot në orën 03:30 dhe gjendja e saj dhe e foshnjës është shumë e mirë.

Be the first to comment on "Ministrja Albulena Haxhiu bëhet me vajzë / Publikohet fotoja dhe emri i vajzës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*