Mevlani ka ditëlindjen, ja surpriza që ia përgatitën stafi i Për’puthen (VIDEO)

Mevlan Shaba, ish konkurenti i emisionit Pêr’puthen dhe personazhi më i komentuar i këtij emisioni, sot ka ditëlindjen. Ditëlindja Mevlanin e ka gjetur në udhëtim me stafin e Për’puthen. Ata ndodhen në Ulqin ku po zhvillonin audicionet për sezonin e ardhshëm. E siç ndodh zakonisht, pas çdo dite të mgarkuar audicionesh, përputhasit relaksohen në ndonjë lokal të qytetit që e vizitojnë, përcjell in7.

Nuk kishte mundësi të ndodhte ndryshe. Në ditëlindjen e Mevlanit, shokët e shoqet i kishin përgatitut një surprizë. Teksa qëndronin të gjithë bashkë në tavolinë duke biseduar e debatuar, pas orës 00.00 afrohej kamarieri me tortë në duar. Një atmosferë e këndshme me batuta e këngë i priu këtij momenti.

Be the first to comment on "Mevlani ka ditëlindjen, ja surpriza që ia përgatitën stafi i Për’puthen (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*