Me super forma dhe look të ri, Rezarta Shkurta pozon me bikini dhe “ngrit temperaturat” (FOTO)

Kohët e fundit Rezarta Shkurta ka “lëshuar dorën” dhe ndan herë pas here momente nga jeta e saj private në Instagram. Ajo nuk nguron as të publikojë pamje me partnerin e madje të shpreh dashurinë në format më të bukura.

Mami i Herës I është përkushtuar shumë edhe pamjes së jashtme dhe tani ka ardhur në formën e saj më të mirë dhe këtë ë vërteton edhe foto e saj e fundit me bikini në plazh ku fiziku i këgnëtares nuk ka të sharë. Gjithashtu ajo që vihet re është edhe look-u ndryshe i saj, Rezarta Shkurta ka bërë flokët me gërsheta që njihen edhe si gërshetat afrikane dhe është përgatitur në detaje për verën e nxhetë./albeu.com

Be the first to comment on "Me super forma dhe look të ri, Rezarta Shkurta pozon me bikini dhe “ngrit temperaturat” (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*