“Më provo…” / Përvëluese fotot e fundit, po për kë po mendon Jasmina?

Jasmina Kadriu është njëra nga ish konkurentet e emisionit Për’puthen e që është ndër më aktivet në rrjetet sociale. Me fotografi e video nga më të ndryshmet, Jasmina kujdeset që t’i mbajë ndjekësit e saj të “update”-uar rreth çdo momenti të saj. E siç duket, ajo po e shijon mjaft mirë kohën jashtë emisionit, përcjell in7.

Në fotografitë e fundit të shpërndara në Instagram, me pamjen e re pas prerjes së flokëve para disa ditëve, Jasmina duket shumë “pëгvëluese”. Dhe të tilla janë edhe komentet e shumta të ndjekësve dhe miqve, të cilët e komplimentojnë.


Po ju ç’mendim keni? A ju pëlqen pamja e re e Jasmina Kadriut?

Be the first to comment on "“Më provo…” / Përvëluese fotot e fundit, po për kë po mendon Jasmina?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*