Më në fund flet Tea: Në Big Brother Vip …

Prej disa ditësh është duke u përfolur në medie se Tea dhe Shqipja do të jenë pjesë e ‘Big Brother Vip’.
Ishte Shqipja ajo e cila e mohoi një gjë të tillë, pastaj edhe Tea, shkruan GazetaBlic. Kjo e fundit zhvilloi një bisedë me ndjekësit në rrjetet sociale, ku pyetja më e shpesht ishte pjesëmarrja e saj në ‘Big Brother’. Tea mohoi një gjë të tillë duke u shprehur se këto janë lajme për klikime./GazetaBlic/

Be the first to comment on "Më në fund flet Tea: Në Big Brother Vip …"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*