Mbani frymën, po vjen Elvana me foto të nxehta

Elvana Gjata është padyshim njëra nga këngëtaret dhe artistet më trendi shqiptare. Kohë pas kohe, Elvana sjell projekte të reja muzikore të cilat priten shumë mirë nga publiku shqiptar. E bashkë me këngët, Elvana nuk ngurron të ndajë me ndjekësit e saj edhe fotografi të ndryshme, ku shfaq stilin dhe bukurinë e saj të veçantë.

Nê setin e ri fotografik Elvana duket mjaftë tërheqëse.Fotografitë janë bërë gjatë xhirimeve të videoklipit të fundit të saj, kënga “Loti” e cila doli vetëm para gjashtë ditëve, ndërsa po arrin rekorde shikueshmërie. Afër 3 milionë shikime në më pak se një javë ka arritur kënga “Loti” e Elvana Gjatës. Një këngë që pritet të jetë hiti i kësaj vere./in7.tv/

Be the first to comment on "Mbani frymën, po vjen Elvana me foto të nxehta"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*