Lidhja e komplikuar e Tunës

Tuna në një lidhje të komplikuar. Altuna Sejdiu-Tuna e ka dëshmuar gjithmonë potencen e saj në botën e muzikës, duke shfaqur talent dhe karakter unik. Ylli i hitit “Pirroman” dhe dhejtra këngëve të jashtëzakonshme, ka pasur baricat dhe zbaticat e saj në jetë profesionale e private. Tuna së fundi është ndarë nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka dy djem, i vogli i sapo ardhur në jetë. E, megjithatë, marrëdhënia e Tunes me Patris Berishen duket se është në statusin “e komplikuar”.

Be the first to comment on "Lidhja e komplikuar e Tunës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*