Ledri, Kida dhe Butrinti thyejnë të gjitha rekordet / Mbi 4 milionë shikime për dy ditë (VIDEO)

Mbi 4 milionë shikime për dy ditë ka arritur kënga më e re dhe hiti i padiskutueshëm i kësaj vere. Ledri Vula, Kida dhe Butrin Imeri lancuan bashkëpunimin e tyre të titulluar “Dale”, një këngë me ritme verore dhe me videoklip që të lë pa fjalë, shkruan in7.

E pabesueshme por e vërtetë! Askush nuk e kishte besuar që kënga “Dale” e Butrint Imerit, Kidës dhe Ledri Vulës do të arrinte që në një periudhë 48 orëshe të këtë kaq shumë klikime. Pikërisht kjo këngë pa u bërë 48 orë ka arritur gati 3.8 milionë klikime. Kujtojmë që Dale u lëshua në orën 00:00 të ditës së shtunë në Youtube dhe për dy ditë ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm, shkruan gazeta sinjali.

Be the first to comment on "Ledri, Kida dhe Butrinti thyejnë të gjitha rekordet / Mbi 4 milionë shikime për dy ditë (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*