Ledjana zbulon të vërtetën shokuese për puntatën e fundit: Unë dhe Mevlani jemi (FOTO)

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba kanë qënë padyshim çifti më i përfolur dhe ndjekur gjatë emisionit Për’puthen. Puthje, përqafime, ndarje, bashkime, thumbime e plotë sfida të tjera kanë karakterizuar këtë çift në këto javë. Edhe pse ishte larguar javë më parë nga emisioni dhe i kishin prishur marrëdhëniet me Mevlanin, Ledjana u rikthye në Për’puthen gjatë puntatës së fundti. Në një moment tensioni, teksa regjia u lëshoi këngën e tyre, Ledjana dhe Mevlani vallëzuan bashkë, u afruan e madje edhe u puthën. Fansat e mirëpritën me shpresë se çifti po bëhet bashkë sërish, por kjo nuk ndodhi, përcjell in7.

Pas përfundimit të puntatës, teksa rrjeti po “çmendej” me komente nga më të ndryshmet për raportin mes Mevlanit dhe Ledjanës, kjo e fundit shuan kurreshtjen e të gjithëve përmes një mesazhi në Instagram. Ledjana zbulon një informacion që jo gjithkush e dinte. Puntat që u transmetua së fundmi, nuk ka qënë e xhiruar në të njëjtën ditë, por para disa ditësh, ndërsa raporti mes saj dhe evlanit vazhdon të jetë i ngrirë.

“Unë dhe Mevlani nuk ndiqemi më në rrjete sociale pasi jemi zënë”, e fillon mesazhin e saj të gjatë Ledjana. Ajo shpjegon se gjatë tërë kohës në emsion nuk kanë aktruar as edhe një minutë. Gjithçka ka qënë origjinale dhe e vërtetë./in7.tv/

Be the first to comment on "Ledjana zbulon të vërtetën shokuese për puntatën e fundit: Unë dhe Mevlani jemi (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*