Ledjana përgatitet për të bërë një ndërhyrje

Ledjana Prenga ka qënë njëra nga ish konkurentet më të përfolura të emisionit Përputhen, sidomos pas lidhjes me shumë sfida me Mevlan Shabën. Ledjana njihey edhe për trupin e saj të formuar dhe për kujdesin e vazhdueshëm që tregon për formën e saj. Kohë më parë ajo kishte bërë një ndërhyrje estetike tek buzët, ndërsa ma pasur shumë fansa të saj që e kanë kritikuar për këtë veprim, duke e quajtur si të panevojshëm.

E siç duket edhe vetë Ledjana është lodhur nga buzët e saj dhe dëshiron t’i kthejë në gjendjen e mëparshme. Këtë e ka publikuar së fundmi në një komunikim në InstaStory me ndjekësit e saj.

“Nuk më pëlqen që ndërhyre te buzët, ishe më bukur natyrale”, i ka shkruar njëri nga ndjekësit Ledjanës, e cila nuk ka nguruar t’i përgjigjet dhe është treguar shumë e sinqertë, përcjell in7.

“Buzët më bëjnë të dukem e tëra silikon, e pranoj. Po pres këto ditë të iki t’i shkrij se efhe vet nuk i dua”, vijon përgjigjja e Ledjana Prengës, e cila u është përgjigjur edhe shumë pyetjeve të drejtuara nga fansa të shumtë./in7.tv/

Be the first to comment on "Ledjana përgatitet për të bërë një ndërhyrje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*