Ledina Çelos nuk ia lë shenjë mosha, lajmërohet me poza përvëluese

Ledina Çelos nuk ia lë shenjë mosha, lajmërohet me poza përvëluese

Këngëtarja shqiptare, Ledina Çelo, është kthyer në Shqipëri për pushime.

Ajo ka ardhur nga Gjermania për të shijuar ditët e nxehta në bregdetin e vendlindjes.

Ledina nuk heziton të ndaj fotografi me ndjekësit në rrjete sociale dhe momentet e bukura nga ditët saj të përditshme.

Në disa fotografi të fundit të publikuara në rrjetin social “Instagram”, këngëtarja është dukur mjaftë atraktive teksa ka pozuar me bikini të zeza.

Duke shijuar perëndimin e diellit, Ledina pozoi në imazhin pasues duke ekspozuar të pasmet e saj atraktive.

44-vjeçarja përndryshe ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re muzikore, teksa kënga e fundit ishte vitin e kaluar.

Be the first to comment on "Ledina Çelos nuk ia lë shenjë mosha, lajmërohet me poza përvëluese"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*