Kush ja mbylli instagramin Mevlanit? / Aksion i “përputhasve” për…

Mevlan Shaba ka hapur llogari të re në Instagram, pasi sic thuhet, llogarinë e vjetër ia kanë mbyllur. Kjo mësohet edhe nga aksioni që kanë ndërmarrë ish konkurentët e Për’puthen për ta “mbushur me ndjekës” llogarinë e re të Mevlanit. Njëra nga to është Tea Trifoni, një mike e mirë e Mevlan Shabës dhe ish konkurente e Për’puthen. Por askush nuk jep sqarimet se përse dhe kush ia ka mbyllur llogarinë Mevlan Shabës. A ka qënë ndonjë thyeгje rregullash apo diçka tjetër?

Në llogarinë e re ka vetëm tre fotografi të postuara. Njëra nga to është foto e Mevlanit me këngëtarin Shpat Kasapi, me të cilin siç duhet Mevlani ka krijuar një shoqëri të mirë. Mevlani ishte konkurenti më i komentuar i emisionit Për’puthen. Një kohë pati lidhje me Ledjana Prengan, por që u ndanë pas daljes nga emisioni. Kishte thashetheme edhe për një lidhje me Antonela Berishën, por asgjë nuk është konfirmuar deri tani./in7.tv/

Be the first to comment on "Kush ja mbylli instagramin Mevlanit? / Aksion i “përputhasve” për…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*