Kush është nusja bukuroshe e nipit të Enver Hoxhës / U martuan pas 17 viteve, në një dasmë klasi

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë ditën e hënë. Dasma u zhvillua në anije në bregdetin e Vlorës dhe dekori, ka qenë minimalist. Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, Rezarta ka ndarë disa foto nga dita e tyre më e veçantë.

“Ma kujtojne te afermit se sa vite jemi sebashku, sepse mua me duket sikur te dashuroj nga dje, aq e pangopur jam me ty… Ti dua aq shume dhe ato 3 thinjat e reja qe te kane dale, edhe ato pak floke qe po te bien dhe ti i ke aq problem! Une ti dua… Te dua dhe kur me nevrikos… Edhe ankohesh per vonesat e mija.. Te dua per babin qe je me princeshen e shtepise tone”, ka shkruar Rezarta, përcjell dosja.al


Be the first to comment on "Kush është nusja bukuroshe e nipit të Enver Hoxhës / U martuan pas 17 viteve, në një dasmë klasi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*