Kush është dhëndri? – Sindi bëhet nuse në Strugë

Sindi Loci u bë nuse nê Strugë. Me fustan të bardhë e me kurorë si mbretëreshë, Sindi shkëlqen nga bukuria. Por kush është dhëndri? “Game Over”, ka shkruar Sindi në fotografitë e shpërndara në rrjet.

Në fakt nuk ka një të tillë. E gjitha ka qënë një reklamë. Sindi ka veshur fustanet e nusërisë nga një kompani në Strugë të Maqedonisë për arsye reklamuese. Kjo ka qënë e gjitha. Por gjithsesi, fustani i bardhë i shkon shumë dhe fansat e saj të shumtë do të dëshironin ta shikonin nuse të vërtetë./in7.tv/

Be the first to comment on "Kush është dhëndri? – Sindi bëhet nuse në Strugë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*