KUJDES pamje që mund t’ju bëjnë keq / A mund t’i rezistoni Ana Kaurit?

Ana Kauri, bukuroshja e emisionit Për’puthen po kënaq ndjekësit e saj në rrjete sociale duke ndarë video dhe foto nga përditshmëria e saj. Në fotografitë dhe videot e fundit, Ana duket jashtëzakonisht tërheqëse. Format e saj trupore janë mbresëlënëse.

Pamjet janë nga një festë ditëlindjeje gjatë natës së kaluar ku kanë marrë pjesë një pjesë e madhe e ish konkurentëve të Për’puthen. Ana Kauri, u vu në siklet në ditët e fundit të emisionit, kur Bora Zemani e pyeste me ngulm se mos vallë ishte në një lidhje pas daljes nga emisioni.

“Ndihem e plotësuar”, përsëriti disa herë Ana, duke mos dhënë detaje të tjera. Në rrjet sidoqoftë, vazhduan thashethemet se Ana mund të jetë në një lidhje, që dëshiron ta ruajë jashtë syve të opinionit./in7.tv

Be the first to comment on "KUJDES pamje që mund t’ju bëjnë keq / A mund t’i rezistoni Ana Kaurit?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*