KUJDES / Ana publikon videon “siç e ka bërë nëna”

Ana Kauri, njëra nga ish konkurentet e emisionit Përputhen që shquhet për bukurinë dhe stilin e veçantë, po na habit përditë me foto dhe video në rrjetet sociale. Së fundmi, Ana ka marrë pjesë në audicionet për edicionin e radhës të Përputhen. Në audicionet e Fierit, Ana ka publikuar një video në Story nga salla ku gjenden edhe ish konkurentët tjerë.

“Siç më ka bo nona”, ka shkruar mbi video Ana, duke lënë ndjekësit me gojë hapur se mos vallë del diçka që “nuk duhet”. Po jo. Ka qënë thjeshtë një pгоvokim i Anës për të zgjuar kurreshtjen e ndjekësve të saj të shumtë./in7.tv

Be the first to comment on "KUJDES / Ana publikon videon “siç e ka bërë nëna”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*