KUJDES +18 / Mos e shikoni nëse keni zemër të dobët, Ana Lleshi e djeg rrjetin

Diana Lleshi apo siç njihet ndryshe, Ana e Për’puthen di të befasojë shpesh me foto dhe video pгоvokuese dhe me to të ngjallë debate në rrjet. Shpesh në qendër të vëmendjes mediatike, Ana nuk ndalet, por i “jep gaz” ende më shumë. Vajzë e lirë, pa komplekse, bukuroshe dhe shumë tërheqëse, Ana ka publikuar një sërë videosh dhe fotosh në Instagram ditën e fundit. E shkuar me pushime, Ana tregon linjat e trupit e veshur me bikini shumë tërheqëse.

Ana Lleshi kohë më parë publikoi edhe një këngë të bashkangjitur me një videoklip që hapi shumë debat, sidomos për paraqitjen e saj. Javë më parë në emisionin e moderatores Roza Lati, Ana dhuroi një kërcim joshës duke u zhveshur nga brezi e lartë. Pamjet u bënë viгаle në rrjet, duke ia shtuar edhe më shumë famën Anës së Për’puthen./in7.tv/

Be the first to comment on "KUJDES +18 / Mos e shikoni nëse keni zemër të dobët, Ana Lleshi e djeg rrjetin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*