Klasi i Bora Zemanit në një VIDEO të vetme / Mos e humbisni

Bora Zemani është shndërruar padyshim në njërën nga fytyrat më të dashura të ekranit tek shqiptarët. Bukuroshja që drejton emisionin më të ndjekur televiziv “Për’puthen”, po kalon momente të bukura në karierën e saj në ekran. Ajo është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, e ndjekut nga mijëra fansa të cilët presin me padurim çdo ditë se me çfarë do t’i befasojë Bora.

Aktualisht, Bora dhe stafi i Për’puthen janë duke bërë audicionet për sezonin e ardhshëm të këtij emisioni. Ata po intervistojnë të rinjtë nga gjithë qytetet e Shqipërisë. “Përputhen on tour” titullohet ky format që do të zgjasë disa javë, ndërsa sezoni i ri i emisionit pritet të fillpjë në muajin Shtator. Në videon e sotme të publikuar në Story nga Bora Zemani, duket klasi i saj, stili që e bën atë njërën nga moderatoret më të veçanta në skenën shqiptare./in7.tv

Be the first to comment on "Klasi i Bora Zemanit në një VIDEO të vetme / Mos e humbisni"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*