Kida shfaqet atraktive nga Kalifornia

Kida së fundi ka udhëtuar në Amerikë.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, përmes disa imazheve ka treguar se është duke vizituar Kaliforninë, e ku është shfaqur shumë atraktive nga rrugët e këtij vendi të bukur.

Në këto imazhe ajo shfaqet me shumë stil dhe me linja përfekte.

Nuk dihet nëse ka shkuar për punë apo vetëm për vizitë, pasi vendi i fundit që ka vizituar ka qenë Dubai nga ku edhe solli një befasi për fansat, këngën “Lila”.

Be the first to comment on "Kida shfaqet atraktive nga Kalifornia"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*