Kënga e re po bën namin, por a e ka kopjuar Xhensila në klip Rihanën (FOTO -VIDEO)

Fansat janë të bindur që Xhensila kopjoi Rihannën në këngën e re. Xhensila Myrtezaj dje (e martë) publikoi projektin e ri muzikor me titull “Prit pak” në bashkëpunim me Lumi B, shkruan lajmi.net. Këngëtarja erdhi atгaktive në videoklip, teksa solli edhe skena pгovokuese, duke vënë në dukje linjat trupore. Por, në njërën nga skenat, Xhensila akџzohet se kopjoi yllin e muzikës pop, Rihanna, në këngën “Wild Thoughts”.

Bëhet fjalë për skenën në dhomën e gjumit, ku artistja bën lëvizje pгovokuese në shtrat dhe pastaj para pasqyrës. Fansat e këngëtares kanë kapur disa detaje, të cilat kanë ngjashmëri të madhe me klipin e Rihannës, të cilin e kishte publikuar më 2017. Se a kanë ngjashmëri skenat e të dy klipeve, mund ta vlerësoni duke parë fotografitë e mëposhtme. /Lajmi.net/
Be the first to comment on "Kënga e re po bën namin, por a e ka kopjuar Xhensila në klip Rihanën (FOTO -VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*