Kë po pret Ana Kauri?

Bukuroshja Ana Kauri nuk di të ndalet. Për çdo ditë ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale foto dhe video nga përditshmëria e saj, ndërsa specialiteti i saj janë fotot që nxjerrin në pah trupin e saj në formë. Ashtu ka bërë edhe ditët e fundit, duke nxjerrë foto nga pushimet në jug të Shqipërisë. E në çdo foto, publikon edhe nga një mesazh, sa për të ngjallur kurreshtjen tek fansat e saj të shumtë

“Pije, pije detin të zbulosh sekretin, zemër e p1agosur ke për të më gjetur”, ka shkruar Ana mbi këtë foto nga plazhi. E kujt ja dedikon këta vargje të njohura Ana Kauri? Këtë përgjigje po mundohen ta gjejnë mijëra fansa të saj, pêrcjell in7.

Edhe sot, Ana ka nxjerrë një fotografi me mesazh. E ulur dhe duke nxjerrë në qendër të vëmendjes gjoksin e saj, Ana bën me shenjë nga ora e dorës duke kërkuar llogari nga dikush, që ende s’po e gjejmë se kush është.

“Edhe sa duhet të pres”, pyet Ana. Mijëra komente, komplimente e sugjerimw nga ndjekësit kanë vëгshuar llogarinë e Anës në Instagram. Po ju, a ju pëlqeu fotografia e fundit e Anës?/in7.tv/

Be the first to comment on "Kë po pret Ana Kauri?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*