“Ka vajtur të kapë ndonjë…” – Arjan Konomi ja nxjerr “të palarat” Mevlanit (VIDEO)

Produksioni, stafi profesional dhe disa nga ish konkurentët e emisionit “Për’puthen” kanë qënë sot në Fier ku kanë kryer audicionet për sezonin e ardhshëm që pritet të fillojë në muajin Shtator. Pas një dite të lodhshme, stafi kanë shkuat të relaksohen në një nga lokalet e Fierit. Dhe këtu nuk kanë munguar videot dhe fotografitë nga gjithë të pranishmit. Njëri ndër ta, ai më kryesori, Arjan Konomi ka dhënë një detal befasues dhe shumë intгigues për njërin nga ish konkurentët, përcjell in7.

Bëhet fjalë për Mevlan Shabën, i cili ishte konkurenti më i komentuar dhe përfolur nga ndjekësit e këtij emisioni. Teksa ka xhiruar momentet e drekës, Arjan Konomi ka dalur në ballkon të lokalit ku po drekonin për të treguar pamjen e bukur nga jashtë. E kur tregoi se ku gjendet hekurudha dhe stacioni i trenit, Arjani ka thumbuar Mevlanin, i cili nuk ishte pjesë e drekës.

“Atje ka vajtur Mevlani, po pret trenin të kalojë, mos kapë ndonjë gjë…”, thotë Arjani në fund të videos, sa për ta ndezur debatin në rrjet. Por ku e kishte qëllimin Arjani? A din diçka më shumë app thjeshtë ishte një ngacmim miqësor për Mevlanin!?

Be the first to comment on "“Ka vajtur të kapë ndonjë…” – Arjan Konomi ja nxjerr “të palarat” Mevlanit (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*