Joshëse dhe elegante / Marina Vjollca lë fansat me gojë hapur me këto foto

Marina Vjollca ka joshur ndjekësit me imazhin e fundit. Marina Vjollca së fundmi ka postuar imazhin ku shihet elegante dhe joshëse në rrjete sociale. Moderatorja e njohur është mjaft aktive në rrjete sociale ku mban fansat e informuar për çdo risi sa i përket karrierës dhe jo vetëm, sepse ajo publikon mjaft Instastory edhe nga jeta e përditshme.

Ajo sot u rikthye në rrjete sociale pas një pauze të gjatë 1 mujore, “Më keni munguar”, iu drejtua ajo ndjekësve të saj në Instagram. Sot bukuroshja hyri në Instagram për të ndarë imazhin e bukur me fansat e saj ku shihej e rregulluar deri në çdo detaj, shkruan Revista Kosovarja.Be the first to comment on "Joshëse dhe elegante / Marina Vjollca lë fansat me gojë hapur me këto foto"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*