Joshëse dhe e paгezistueshme / Xhensila Myrtezaj do ju lë pa fjalë me këto FOTO

Edhe pak orë kanë ngelur nga publikimi i këngës së Xhensila Myrtezajt me Lumi B. Bashkëpunimi i tyre mban titullin “Prit pak” dhe fansat po e presin me padurim. E teksa pasdite pritet që të publikohet kënga e shumëpritur, këngëtarja e njohur ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa fotografi të shkrepura gjatë xhirimeve të videoklipit.

Xhensila shfaqet e veshur me një body të bardhë ku në të është e vendosur edhe një rrjetë. Ndërkohë krahëve, ajo ka hedhur edhe një këmishë po ngjyrë të bardhë. Përmes këtyre imazheve seпsuale, Myrtezaj ka lënë të kuptohet se klipi do të jetë shumë energjik dhe “h0t”.
Be the first to comment on "Joshëse dhe e paгezistueshme / Xhensila Myrtezaj do ju lë pa fjalë me këto FOTO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*