Jasmina ka nevojë për ndihmën tuaj / Ku po shkon vallë?

Jasmina Kadriu njëra nga protagonistet e emisionit Për’puthen është mjaft aktive më rrjetet sociale. Çdo ditë shpërndan foto e video duke komunikuar me fansat. Së fundmi, Jasmina ka kërkuar ndihmë nga ndjekësit e saj, pasi siç duket po përgatitet për ndonjë udhëtim.

Jasmina pyet ndjekësit e saj për ndonjë agjenci fluturimi dhe e kërkon që të jetë agjenci serioze.

“Përshëndetje, jam duke kërkuar një agjenci fluturimi korrekte! Ju lutem më kontaktoni sa më shpejtë”, ka shkruar Jasmina në një Story në Instagram.

Por për ku po udhëton Jasmina? A po përgatitet për ndonjë pushim jashtë shtetit? Të shohim se çdo të ndodhë në ditët në vijim, pasi mesiguri do ta ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale./in7.tv/

Be the first to comment on "Jasmina ka nevojë për ndihmën tuaj / Ku po shkon vallë?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*