“Huuu…kam vapë” – Bora Zemani nuk duron të nxehtin, lëshon…(VIDEO)

I nxehti i ditëve të fundit, sidomos sot, ka qënë i padurueshëm. Edhe Bora Zemani, prezantuesja bukuroshe më në formë për momentin , nuk ka mundur t’i rezistojë vapës. Këtë Bora e bën të ditur përmes një video mesazhi të lëshuar në InstaStory. “Huu…kam shumë vapë”, ankohet Bora Zemani, ndërsa vazhdon me pyetje drejtuar ndjekësve të saj të shumtë. “Po ju, nga shkriheni sot”, ka pyetur Bora., përcjell in7.

Aktualisht, Bora dhe stafi i Për’puthen janë duke bërë audicionet për sezonin e ardhshëm të këtij emisioni. Ata po intervistojnë të rinjtë nga gjithë qytetet e Shqipërisë. “Përputhen on tour” titullohet ky format që do të zgjasë disa javë, ndërsa sezoni i ri i emisionit pritet të fillpjë në muajin Shtator. Në videon e sotme të publikuar në Story nga Bora Zemani, duket klasi i saj, stili që e bën atë njërën nga moderatoret më të veçanta në skenën shqiptare./in7.tv

Be the first to comment on "“Huuu…kam vapë” – Bora Zemani nuk duron të nxehtin, lëshon…(VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*