Gruaja lufton me ariun për të shpëtuar qentë e saj! (VIDEO)

Gruaja lufton me ariun për të shpëtuar qent e saj! (VIDEO)

Një video e publikuar në rrjetin social, tregon se si një grua lufon me ariun për ti shpëtuar qent e saj. Në fillim qent sulmojn ariun por ai arrin ti friksoj, ndërsa në fund gruaja trime siç e quajnë në komentet e shumta arrin të luftoj dhe ta zmbraps ariun.

Be the first to comment on "Gruaja lufton me ariun për të shpëtuar qentë e saj! (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*