Gjyste Vulaj s’do koment, por vajza e saj të lë gojëhapur (FOTO)

Të gjithë e dimë dhe e duam Gjyste Vulajn për stilin e saj të veçantë dhe për guximin që tregon me veshjen dhe pamjen e saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila para pak javësh mbushi 44 vjet nuk di të plaket. Nëse nuk e njeh, nuk mund ta besosh se Gjystja i ka kaluar të dyzetat e madje që ka edhe një vajzë që ka kaluar të njëzetat. Rosana Vulaj, vajza e Gjyste Vulajt duket se i ka ngjarë shumë nënës së saj. Rosana edhe pse larg syve të mediave, përdor më pak rrjetet sociale, por ama nëse viziton profilin e saj në Instagram, mund të mbesësh me gojë hapur e pa tekst. Linja të përsorura, bukuroshe dhe tejet elegante. Fiks, vajza e mamasë. Shijojini fotografitë në vazhdim. A është Rosana një yll në ngritje dhe pasardhëse e denjë e Gjyste Vulajt?

Rosana Vulaj është vajza e këngëtares së njohur Gjyste Vulajt, e cila po i lë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit. Ajo ka zgjedhur që të provokojë me fotot duke dalë gjysmë e zhveshur. Kujtojmë se Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret shqiptare që ka lënë shenjë me veshjet e saj pгovokuese.Be the first to comment on "Gjyste Vulaj s’do koment, por vajza e saj të lë gojëhapur (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*