“Gjoksi im kushton gjysmë milion euro” – Ja pse (FOTO)

Rhian Sudgen është modele britanike e lindur në Mançester, ndërsa njihet për përmasat e bujshme trupore. Gjoksi është krenaria e saj më e madhe. I kushton plotë gjysmë milioni paund, siç shprehet vetë modelja. Ajo është tepër atгаktive, ndërsa falë madhësisë së gjoksit, ajo pranon se ka fituar rreth gjysme milioni paund, përcjell in7.

Megjithatë, Rhian Sudgen thekson se madhësia e gjoksit të saj i shkakton shpesh edhe probleme, prandaj, nëse do të kishte një dëshirë të vetme, sipas saj do të ishte zvogëlimi i gjoksit. Gjatë kohës së mbylljes dhe kaгаntinës si pasojë e koгоnaviгusit, modelja britanike thotë se ka shtuar në peshë dhe gjoksi i saj i është rritur edhe më shumë.

“Do të doja shumë të vesh reçipeta për një numër më të vogla”, shprehet modelja tërheqëse nga Mançesteri.Be the first to comment on "“Gjoksi im kushton gjysmë milion euro” – Ja pse (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*