FOTO – Vajza e Ramush dhe Anita Haradinaj shkëlqen në mbrëmjen e maturës

Anita dhe Ramush Haradinaj janë ndër çiftet me të përfolura në trojet shqiptare. Bashkëshortja e ish kryeministrit Haradinaj, Anita është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil dhe elegante, përcjell ORAinfo.

Anita është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në InstagramSë fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe me vajzën e saj e cila është rregulluar për të shkuar në mbrëmjen e maturës.Hana duket se ka lënë të gjithë pa fjalë në festë./ORAinfo/

Be the first to comment on "FOTO – Vajza e Ramush dhe Anita Haradinaj shkëlqen në mbrëmjen e maturës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*