FOTO – Kujt po i kërkon falje Adelina Tahiri?

Kujt i thotë falma Adelina Tahiri?Adelina Tahiri së fundi ka publikuar disa imazhe në mbishkrimin e të cilave shkruan “Falma?”.
Nuk është duke i kërkuar askujt falje, thjesht kështu titullohet kënga më e re e lansuar nga ajo në bashkëpunim me Anxhelo Kocin, shkruan “Kosovarja”.

Adelina njihet për paraqitjet e saj gjithmonë të qëlluara, me veshje nga markat më të shtrenja e plot stil.Në këto imazhe këngëtarja shfaqet e veshur me ngjyra verore, me shumë aksesorë dhe e grimuar deri në detaje.Ky është projekti i parë i Adelinës për vitin 2021, ndërsa ajo ka paralajmëruar se është duke punuar edhe në këngë të tjera.Be the first to comment on "FOTO – Kujt po i kërkon falje Adelina Tahiri?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*