FOTO – Arbenita e vë “në terezi”, zbulohet se kush kujdeset për vajzën

Fero ndan momente të bukura me të bijën. Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli në prill të këtij viti janë bërë prindër të një vajze. Që të dy, shumë të lumtur e të plotësuar me ardhjen e Ninës në jetë, e asnjëherë nuk kanë hezituar të ndajnë në instagram çaste të bukura më të voglën e tyre. Së fundmi, Fero ka postuar një foto, ku shihet se mban në krahë Ninën.

Ndërkohë, ditë më parë, për Arbenitën e Ninën është organizuar një festë e veçantë me rastin e shkuarjes së tyre në shtëpi, me ç’rast dukeshin më të lumtur së kurrë.


Be the first to comment on "FOTO – Arbenita e vë “në terezi”, zbulohet se kush kujdeset për vajzën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*