“Foshnjë apo…”, habit Dafina Zeqiri / A është shtatzënë?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri po kalon pushimet në Turqi bashkë ,e të dashurin e saj DJ Geek. E pas pushimeve, ajo ka bërë së fundmi një tjetër postim, me të cilin i ka befasuar të gjitha fansat. Ajo ka shfaqur barkun e saj të plotë në një video, në mbishkrimin e së cilës përmes emojive ka shkruar “foshnje apo buka e tepërt”. Kjo i ka konfuzuar fansat e saj nëse Dafina mund të jetë shtatzënë.

Sido që të jetë Dafina e ka lënë gjithçka në bazat e hipotezës,duke mos treguar dhe konfuzuar shumë fansat. Dafina deri më tani është shquar për format e saj perfekte trupore dhe ka vënë gjithmonë në dukje se është e pasionuar pas palestrës.

Be the first to comment on "“Foshnjë apo…”, habit Dafina Zeqiri / A është shtatzënë?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*