Familja e Presidentit Biden në zi, iku nga kjo botë anëtari i familjes

Familja e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden është në zi. Një lajm i keq ka pгekur presidentin dhe bashkëshorten e tij. Champ, qeni i Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka ngordhur. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Biden njoftoi se “shoku i familjes sonë në ditë të mira dhe të vështira, u shua sot”.

Pastori gjerman ishte 13 vjeç dhe ka qenë në familjen e Biden që nga viti 2008. Edhe Zonja e Parë, Jill Biden, shkroi në Twitter: “Prehu në paqe djali ynë i mirë dhe i dashur, Champ. Do të na mungosh”.

Be the first to comment on "Familja e Presidentit Biden në zi, iku nga kjo botë anëtari i familjes"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*