Ermali “lazdron” bashkëshorten, i blen 10 mijë euro dhuratë

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, vazhdon që të komentohet për jetën e tij luksozë që ai bënë. Ai po ashtu e ka dëshmuar se di të befasojë me super dhurata personin e zemrës, Arianën. Ariana shumë shpesh merr dhurata nga Ermali dhe nuk heziton që t’i ndaj me fansat e tyre, duke treguar kujdesin e bashkëshortit ndaj saj.

E së fundi ajo është surpizuar nga këngëtari i njohur me një orë nga brandi “Rolex”. Vlera e kësaj ore të llojit “datejust” që është ëndrra e pothuajse çdo femre, tejkalon shifrën e 10,000 eurove. Kujtojmë që Ermali ka qenë mjaftë i angazhuar me dasma dhe koncerte ketë sezone, prandaj edhe të ardhurat nuk i kanë munguar./Insajderi.com

Be the first to comment on "Ermali “lazdron” bashkëshorten, i blen 10 mijë euro dhuratë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*