Era Istrefi feston ditëlindjen me një fotosesion që ju lë pa fjalë

Këngëtarja sot feston ditëlindjen. Era Istrefi, ka lindur me 4 korrik në vitin 1994 dhe sot mbush 27 vjet, shkruan lajmi.net. Artistja e njohur në ditën e festes së saj ndau disa imazhe joshëse derisa shihet se ka zgjedhur një veshje transparente duke iu dhënë vëmendje linjave trupore.

Me një fustan me ngjyrë të bardhë i hapur në pjesën e përparmë, Era fokusoi pjesët intime të trupit të saj. Ndërkohë, dukjen e ka kombinuar me një palë çizme ngjyrë bronztë duke e përfunduar me grim dhe flokët e rregulluara. Ndryshe, në hapësirën për komente ajo mori urime të shumta për ditëlindjen e saj të 27-të./Lajmi.net/
Be the first to comment on "Era Istrefi feston ditëlindjen me një fotosesion që ju lë pa fjalë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*