Emocionuese / Si u zbut zemra e Ledjanës, momenti i puthjes me Mevlanin

Teksa Ledjana dhe Mevlani ishin të pavendosur nëse do të dilnin nga programi vetëm apo cift, regjia mori situatën nën kontroll dhe vuri këngën e tyre. Të dy ishin shumë të tensionuar dhe u ngritën për të kërcyer me njëri-tjetrin nën ritmet e këngës që Mevlani i ka dedikuar Ledjanës.

Aty filluan të flisnin me njëri-tjetrin dhe nuk mungoi puthja e Mevlanit për Ledjanën.

Be the first to comment on "Emocionuese / Si u zbut zemra e Ledjanës, momenti i puthjes me Mevlanin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*