Emocionohet Antonela në studio kur e pyesin për zhgënjimet që kishte me djemt e “Përputhen”

Antonela u vu në siklet nga Bora.

Konkurrentja Antonela Berisha sot (e enjte) ka zhvilluar takimin e fundit në rrugëtimin e saj në “Përputhen”, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte takim me Geljanin, i cili dukej më miqësor, ndërsa nuk i shpëtoi as pyetjeve me ‘spec’ në studio.

Bora Zemani e pyeti se cilat ishin zhgënjimet e saj në rrugëtimin që kishte në “Përputhen” dhe ajo me këtë rast u përlot.

Edhe pse nuk dëshironte që ta theksonte këtë gjë, Antonela përmendi Mevlanin, i cili u largua dje si çift me Ledianën.

Ndryshe, Antonela ditët e fundit është parë shumë e afër me ish-konkurrentin Arsim Abduli.

Shiko videon më poshtë:

https://www.instagram.com/p/CPGgx8ZhU5_/?utm_medium=copy_link

Be the first to comment on "Emocionohet Antonela në studio kur e pyesin për zhgënjimet që kishte me djemt e “Përputhen”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*