E paгezistueshme, Bora Zemani fliгton me kamerën e telefonit (VIDEO)

Bora Zemani është shndërruar padyshim në njërën nga fytyrat më të dashura të ekranit tek shqiptarët. Bukuroshja që drejton emisionin më të ndjekur televiziv “Për’puthen”, po kalon momente të bukura në karierën e saj në ekran. Ajo është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, e ndjekut nga mijëra fansa të cilët presin me padurim çdo ditë se me çfarë do t’i befasojë Bora.

Së fundmi, ajo po i shijon tejmase ditët e pushimit me shoqet e saj të ngushta. Ajo nuk ka nguruar të ndajë momente nga pushimet edhe jashtë Shqipërisë. Në një seri videosh në InstaStory, Bora duket në një lokal nate, duke bërë “f1irt” me kamerën e saj të telefonit dhe këtë e ka ndarë me fansat. Ndiqeni videon, por kujdes do ju mbetet fiksim!

Be the first to comment on "E paгezistueshme, Bora Zemani fliгton me kamerën e telefonit (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*