“Duke shijuar këtë diell shqiptar”, Linda Halimi sjell pamje të fizikut në rrjete sociale

Këngëtarja ka postuar imazhin ku theksoi linjat e trupit.

Lindita Halimi, është njëra ndër këngëtaret e dashura të publikut.

Këngëtarja me imazhet e fundit ka treguar se vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret shqiptare me fizikun më seksi.

Lindita publikoi imazhin tërheqës përmes Instagramit ku u shfaq me rroba palestre teksa po shijonte kohën e bukur dhe të ngrohtë në Tiranë.

Linda po rikthehet së shpejti në vendin ku jeton dhe vepron në Amerikë, teksa shprehet mjaft e gatshme për tu rikthyer atje pas pjesëmarrjes në festivalin e këngës “Kënga Magjike”.

Be the first to comment on "“Duke shijuar këtë diell shqiptar”, Linda Halimi sjell pamje të fizikut në rrjete sociale"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*