Duda Balje me ngjyra verore, deputetja që… (FOTO)

Ajo njihet si një nga deputetet dhe politikanet më të bukura dhe tërheqëse në Ballkan. Duda Balje, deputetja boshnjake e Kuvendit të Kosovës, prej vitesh llogaritet si deputetja më e dashur mes qytetarëve të Kosovës. Ajo nuk e ka fshehur kurrë dashurinë që ka për Kosovën, pavarësisht se i përket një komuniteti tjetër.

Duda Balje është mjaftë aktive në rrjetet sociale dhe bashkëpuno shumë me të rinjtë e të rejat nga Kosova. Merr pjesë në aktivitete të ndryshme dhe është aktive edhe në Kuvend. Balje shpesh ka qënë pjesë e mediave rozë për shkak të bukurisë së saj dhe formave tërheqëse trupore. Për këtë, ajo vet është shprehur se është e vetëdijshme dhe madje edhe krenare. Në fotografitë e fundit të shpërndara në Instagram, Duda shkëlqen nga bukuria. Me ngjyra verore, Duda Balje lirisht mund të konsiderohet si njëra nga gratë më të bukura dhe më me stil në Kosovë./in7.tv/

Be the first to comment on "Duda Balje me ngjyra verore, deputetja që… (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*