Dolën pamjet, pse u aггestua Atdhe Xharavina?

Atdhe Xheravina, i cili u bë i njohur pasi mori pjesë në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, ka bërë xhiron e rrjetit. Në faqe të ndryshme të Shqipërisë po qarkullon një video nga ajo që duket si aггestim i tij. Sidoqoftë, në videon pak sekondëshe, personat që e kanë mbështetur në makinë duke i vënë pгangat nuk vërehen mirë dhe iu mungon shenja identifikuese e policisë. Ka të ngjarë që s’bëhet fjalë për aггestim të vërtetë, por për një inskenim në kuadër të xhirimeve të ndryshme, shkruan Insajderi.com

Atdhe Xharavina u bë i njohur nga emisioni i dashurisë Për’puthen. Ai pati disa romanca gjatë emisionit dhe në fund doli çift me Sara Malajn. Por edhe kjo lidhje nuk ka vajtur siç duhet. Janë ndarë e ribashkuar e asnjëherë s’u mor vesh nëse ende vazhdojnë të jenë bashkë.

Be the first to comment on "Dolën pamjet, pse u aггestua Atdhe Xharavina?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*