Deputetja e VV’së i kalon gjitha kufijtë, publikon video duke u puthur me një vajzë

Aktorja e njohur, tashmë deputete e Parlamentit të Kosovës, e Lëvizjes Vetëvendosja, Adriana Matoshi, ka marrë vëmendje të madhe nga mediat rozë për shkak të lidhjes së saj me Keith Groenveld. Së fundmi, ajo u zgjodh edhe deputete e Kuvendit të Kosovës. Matoshi është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan me ndjekësit foto apo video të ndryshme. Ajo poston imazhe nga puna apo edhe ato nga jeta private.

Së fundmi, Adriana ka postuar në “Instastory” disa video ku uron miken e saj me rastin e ditëlindjes. Por përveç urimit të bukur, ajo ndan me ndjekësit edhe një video ku tregon se e ka puthur në buzë. Matoshi shprehet se bëri këtë video duke qenë se mikesha e saj nuk ishte përdoruese e “TikTok”-ut dhe nuk e dinte se çfarë bëhej./TCH/


Be the first to comment on "Deputetja e VV’së i kalon gjitha kufijtë, publikon video duke u puthur me një vajzë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*