Deputetja, Duda Balje shkëlqen si asnjëherë më parë në fotografitë e fundit

Ajo njihet si një nga deputetet dhe politikanet më të bukura dhe tërheqëse në Ballkan. Duda Balje, deputetja boshnjake e Kuvendit të Kosovës, prej vitesh llogaritet si deputetja më e dashur mes qytetarëve të Kosovës. Ajo nuk e ka fshehur kurrë dashurinë që ka për Kosovën, pavarësisht se i përket një komuniteti tjetër.

Duda Balje është mjaftë aktive në rrjetet sociale dhe bashkëpuno shumë me të rinjtë e të rejat nga Kosova. Merr pjesë në aktivitete të ndryshme dhe është aktive edhe në Kuvend. Balje shpesh ka qënë pjesë e mediave rozë për shkak të bukurisë së saj dhe formave tërheqëse trupore. Për këtë, ajo vet është shprehur se është e vetëdijshme dhe madje edhe krenare.

Në fotografitë e fundit të shpërndara në Instagram, Duda shkëlqen nga bukuria. E veshur me të kuqe dhe me flokët gërshetë, Balje lirisht mund të konsiderohet si njëra nga gratë më të bukura dhe më me stil në Kosovë./in7.tv/

Be the first to comment on "Deputetja, Duda Balje shkëlqen si asnjëherë më parë në fotografitë e fundit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*