Dalin video të reja / Traktori me xhama të zi bëhet hit ndër shqiptarë

Traktori me xhama të zi nga fshati Pirok i Tetovës është shndërruar në një atгaksion në rrjete sociale dhe jo vetëm. Video nga rrugët e Tetovës teksa qarkullon traktori më i famshëm në rajon, shpërndahen fuгishëm në rrjete sociale e sidomos në Tik Tok. Vetë pronari i traktorit, duke e ditur faktin se është shndërruar në atгaksion, po bën shfaqje në rrugët e Tetovës, përcjell in7.

Traktori është i tipit BMW. Në fakt pronari ia ka ngjitur përpara shenjën e BMW-së, ndërsa në njërën nga videot, të cilën mund ta shihni më poshtë, ai jep sqarimin se çdo të thotë shkurtesa BMW. Shijojini spektaklin e dhuruar nga traktoristi tetovar në videot më poshtë. A mendoni edhe ju se ky është traktori më i famshëm në trojet shqiptare?

Be the first to comment on "Dalin video të reja / Traktori me xhama të zi bëhet hit ndër shqiptarë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*