Ç’mendim keni për fotot e fundit të Tunës? / Merrni frymë thellë

Këngëtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu – TUNA para disa javëve solli në jetë djalin e saj të dytë. Menjëherë pas lindjes, Tuna ka filluar me ushtrimet për ta rikthyer trupin në formën e mëparshme. Dhe siç duke po ja arrin qëllimit shpejt. Pas vetëm një muaji nga lindja ajo tregoi format e saj të përkryera, ndërsa pamjet u shpërndanë e bënë xhiron në rrjet dhe në media. Siç duket ushtrimet intensive kanë patur sukses dhe Tuna po rikthehet në formën e mëparshme, mbase edhe më tërheqëse.

Derisa kanë kaluar vetëm pak javë që nga lindja e djalit, këngëtarja përmes imazheve të fundit që ka publikuar në InstaStory tregon se si duket fiziku i saj. Ajo shfaqet në formë të mirë dhe siç shihet ka arritur t’i rikthejë linjat trupore menjëherë pas lindjes së djalit.
Be the first to comment on "Ç’mendim keni për fotot e fundit të Tunës? / Merrni frymë thellë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*