Ç’mendim keni për fotot e fundit të Bora Zemanit? / Kujdes, merrni frymë thellë

Bora Zemani është shndërruar padyshim në njërën nga fytyrat më të dashura të ekranit tek shqiptarët. Bukuroshja që drejton emisionin më të ndjekur televiziv “Për’puthen”, po kalon momente të bukura në karierën e saj në ekran. Ajo është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, e ndjekut nga mijëra fansa të cilët presin me padurim çdo ditë se me çfarë do t’i befasojë Bora.

Fotografitë e fundit të publikuara para pak çastesh tregojnë trupin në formë të Borës, por eehe veshjen e saj krejt stil. “Bëje me pasion”, ka shkruar Bora nën fotografitë të cilat mund ti shikoni dhe shijoni në vazhdim./in7.tv/

Be the first to comment on "Ç’mendim keni për fotot e fundit të Bora Zemanit? / Kujdes, merrni frymë thellë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*