Çka ka të veçantë kjo këngë? – “Dujëm” e Butrint Imerit i kalon 10 milionë shikime

Kënga e re e Butrint Imerit po pëlqehet jashtë mase. Kjo këngë u pëlqye që nga sekuencat e para të publikuara nga Butrinti në rrjete sociale. Butrinti e solli “Dujëm” me stil shumë e me një videoklip ndryshe se sa jemi mësuar ta shohim deri tani dhe duket se adhuruesit e muzikës së tij e kanë pëlqyer këtë ndryshim.

Kjo këngë tashmë ka marrë 12 milionë klikime dhe Butrinti duket i lumtur për këtë fakt. Por çka ka të veçantë te kjo këngë dhe videoklipi i saj? Ndiqeni në vazhdim.

Be the first to comment on "Çka ka të veçantë kjo këngë? – “Dujëm” e Butrint Imerit i kalon 10 milionë shikime"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*