Cili aktor është më HOT? / Nuk do ta besoni përgjigjen e Teas

Tea Trifoni, ish konkurentja e emisionit të dashurisë, Për’puthen dhe njëra nga vajzat më të dashura të publikut shqiptar është rrëfyer sot në rrjetet sociale. Në komunikim me fansat e saj në Instagram, Tea është pyetur se cili nga aktorët meshkuj i pëlqen asaj më shumë dhe cili është më tërheqës. Tea është përgjigjur shkurtimisht përmes një fotografie. Henri Cavil është aktori që Tea e pëlqen më së shumti. Cavil është ylli i kinemasë botërore, i njohur për rolin e tij të Superman-it, ndërsa së fundmi edhe me serialin Witcher, përcjell in7.

Tea Trifoni u bë e njohur pas pjesêmarrjes së saj në emisionit televiziv për dashurinë, Për’puthen. Aty Tea u bë njëra nga vajzat më të dashura të publikut shqiptar, mbi të gjitha për shkak të origjinalitetit të saj. Një kohë ishte në lidhje me Beartin, një tjetër konkurent i Për’puthen, por lidhja nuk zgjati shumë. Jashtë emisionit, Tea po shijon çdo ditë të jetës së saj, duke shëtitur e duke u argëtuar në maksimum. Disa herë bëri ndêrhyrje në pamjen e saj, duke u shndërruar tani në një yll të vërtetë të jetës publike./in7.tv/

Be the first to comment on "Cili aktor është më HOT? / Nuk do ta besoni përgjigjen e Teas"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*